detsember, 2018

13dets19:00Event OverGeneratsioonidteatris NO99

more

Etendusest

“Generatsioonides” on laval tantsijad erinevatest põlvkondadest, rahvustest ja sotsiaalsetest kogukondadest. Osa tantsijaid alustas oma tantsijateed pärast Eesti taasiseseisvumist ja mõned lavalolijatest lõpetasid tantsukunsti õpingud alles sel aastal. See on vabakutseliste tantsu alustajate ja uue generatsiooni lugu oma elutunnetusest, kogemustest ja mälust.

Tantsijad: Ajjar Ausma, Simo Kruusement, Olga Privis, Helen Reitsnik, Katre Sabbal, Allar Valge, Aneta Varts

Kunstnik: Liina Tepand

Valgusmeister: Ants Kurist

Lavastaja: Stav Marin ja Neta Weiner (Iisreal)

Lavastaja Stav Marin on Iisraeli tantsija, näitleja ja koreograaf. Ta on lõpetanud Circomedia Theatre Academy Bristolis (Inglismaal), Gaaton Dance Academy (Iisrealis) ja Habustan Kunstide Kooli (Iisraelis). Ta on osalenud nii tantsijana, näitlejana kui ka loojana paljudes lavastustes nii Iisrealis kui ka mujal maailmas (Poolas, Venemaal, Rootsis, Portugalis, Saksamaal, Belgias). Tema 2016ndal aastal koostöös Neta Weineriga loodud lavastus “Cut. Loose” on auhinnatud Israel Festival Award auhinnaga ning the Stage Language Award of Israeli Fringe awards 2017 auhinnaga.

Neta Weiner on näitleja, poeet ja muusik. Lõpetanud School of Creation and Production. Heebrea, araabia, vene ja inglise keeles hip-hop muusikakultuuri viljeleva grupeeringu System Ali looja.  System Ali Community Education and Cultural Center in Hulon kunstiline juht. Osaleja, tekstikirjutaja ja etendaja mitmetes auhinnatud projektides. The Pillowman lavastuse näitleja (Haifa Theater, 2017).  Wing Tsun Kung Fu sertifitseeritud õpetaja ja võtluskunstide praktiseerija. Kirjutanud ja esitanud Biz’hut Hashiva, mis on kõrgelt hinnatud album, 2016.

Kell

(Neljapäev) 19:00

Koht

NO99Teater

Tallinn, Sakala 3

Korraldaja

Fine5 Tantsuteaterinfo@fine5.ee Heina 9-2, Tallinn

Pileti ostmine

teatris NO99

Fine5 Tantsuteatri etendusõhtu

Tickets are not available for sale any more for this event!

X