Projekt “Räägime” (2008)

"Räägime" on populaarse telesaate "Subboteja" ja FINE 5 Tantsuteatri ühine ning väga ebatavaline etendus, milles põimuvad lood legendaarsete saatejuhtide Aleksander Zukermani ja Mihhail Vladislavlevi juhitud
integratsiooniteemalise telesaate arengust ning katkendid menukast Fine5-i tantsulavastusest "Carmina Burana".
C.Orfi värviküllas muusika, sellele loodud koreograafia ja "Subboteja" jäädvustused näitavad avameelselt ja lihtsalt erinevatest rahvustest inimeste võimet luua uusi tähendusi ja leida ühist keelt. Laval on erinevast rahvusest etendajad - eestlased, venelased, ukrainlased ja isegi juut. Vahel polegi vaja nii palju integratsioonist rääkida, vaid selle asemel näidata selle reaalseid vilju.

Vene Kultuurikeskuses tutvutakse maja ja selle ajalooga. Tunniajalisele etendusele järgneb vestlus, milles osalevad laval olnud esinejad, A.Zukerman, M.Vladislavlev ning erikülalisena TARK INIMENE, keda austavad nii eestlased kui ka venelased Projekt toimub Tallinna Linnavalitsuse Integratsiooniprojektide "Kodurahu" toetusel.

Kutsume erinevast rahvusest noori, kel pole eelarvamusi ega stereotüüpe rahvustevahelisest suhtlemisest, vaatama etendust ja osalema vestlusringis!
Üritus on tasuta.

Pääsmete broneerimine:
Tel: 50 42276
E-mail: info@fine5.ee

 

X