“Mina olin siin” etendus Kaunase Raekojas.

Lavastus "Mina olin siin" etendus kaunis Kaunase Raekojas. Selle etendusega tegi Aura Dance Festival kingituse Kaunase elanikele kutsudes nad 4.oktoobril linna esindussaali Kaunase Raekojas. Festival tähistas sellel aastal oma 30ndat sünnipäeva ning tänu teatri paljurahvuselisele trupile oli festival vaatamata reisipiirangutele vägagi rahvusvaheline. Kahju ainult, et viiruseohu tõttu kogu suhtlus väljaspool lava oli läbi maski ja seekord ilma ühiste seminaride-töötubadeta. Ikka hoides distantsi, kuid loomingus teineteisele väga lähedal. Lavastuse viimist festivalile toetas Eesti Kultuurkapital ja teatri loometegevust Eesti Kultuuriministeerium.

NB! Kadrioru Kunstimuusemis oleme uuesti neljapäeval 4.detsembril algusega 18.00. Tule kindlasti varem, sest etenduse piletiga pääsed vaatama ka näitusi kaunis muuseumis. Etendus toimub Kadrioru Lossi peasaalis ja seda saab jälgida ainult 25 inimest. Etenduse pikkus on 65 minutit.

Palume haigustunnustega pealtvaatajatel üritust mitte külastada ja kõigi meie turvalisuse huvides hoiame sedasi teineteist. Pileti reserveerimiseks palun saada oma broneering info@fine5.ee, mille alusel saadame arve. Pileti hind on 12 eurot.

"Mina olin siin" - 4.dets Rakvere Linnavalitsuse Valge Saal, 8.dets. Narva Vaba Lava.

X