Ühendus R.A.A.A.M tegi koostööd Fine5-iga lavastuses “Juudit”

Fine5 Tantsuteatril oli meeldiv koostöö Ühendusega  R.A.A.A.M lavastuse "Juudit" väljatoomisel. Esietendus 13.06.2019 Püha Katariina Kirik.

Etendused 13./15./16./17./18./26./27./28./29./30. juunil ja 2./3. juulil kell 19.30. Lisaetendused 25.-29.august, 2019.

"Juuditari heitlus iseenda ja oma rahva eest", Hanna Marrandi, 20.06.2019 Päevaleht
"Õnnestunud tantsustseenid. Renee Nõmmiku ja Tiina Olleski koreograafiaga tantsustseenid on õnnestunud. Need on vaatemängulised, ent annavad samal ajal publikule võimaluse hetkeks reflekteerida ja Juuditi öeldud lausetele mõttega järele jõuda. Juuditi liikumine on ühtaegu otsustuskindel ja graatsiline. Olovernese ja tema meestega kohtubki publik esimest korda tantsustseenis. Nende jõuline sõjatants teeb oma konkreetsuses tasa venima jäänud alguse ning annab eksimata märku, et tegu on karmide meestega."
"Müüdid ja tegelikkus Juuditi ning meie kõigi elus", Margus Mikomägi, 27.06.2019 Maaleht
"Õnnestumisi on ses lavastuses palju: valitud mängukoht, kunstnikutöö, muusika, valgus oma muutumises. Eraldi tahaks kiita tantsusid, need oleks nagu kusagilt teisest ajast ja kultuurist ning aitavad edasi anda tollast maailma ja praeguseid valitsevaid rütme."
Danzumees, 28.06.2019 Instagram
"Kiidan kohe siia otsa ka Renee Nõmmiku ja Tiina Olleski koreograafia ning Ardo Ran Varrese muusika ära, sest Renee ja Tiina on jälle millegi vapustavaga hakkama saanud ning Ardo helilooming on nii tabav olustikku ja aega, kuigi natuke kripeldas see tänapäevalikumaks muutmine. Sama Ervin Ōunapuu kunstilise lahendusega."
"Olovernese pea õnnestus kätte saada", Jaak Allik, 28.06.2019 Sirp
"Viidingut, Truupi ja Raimo Passi tuleb kiita võitlus- ja tantsustseenides, millega on tänu Renee Nõmmiku ja Tiina Olleski tööle antud lavastusele õnnestunult olustikust võõritatud idamaine koloriit."

               

Autor
ANTON HANSEN TAMMSAARE
Lavastaja
AIRAT ABUSAKHMANOV
Kunstnik
ERVIN ÕUNAPUU
Helilooja
ARDO RAN VARRES
Valguskunstnik
PRIIDU ADLAS
Koreograafia ja liikumine
RENEE NÕMMIK ja TIINA OLLESK (Fine5 tantsuteater)
Osades:
RIINA MAIDRE
ÜLLAR SAAREMÄE
ELINA REINOLD
KRISTO VIIDING
MARKUS TRUUP
RAIMO PASS (Eesti Draamateater)
Etenduse juht
TUULI RAADIK 
Info: R.A.A.A.M

X