Fine5 kolib Kumu Kunstimuuseumi auditooriumi lavale (2006)

Järgmised etendused Kumu auditooriumis

Fine 5 kolib Kumu Kunstimuuseumi auditooriumi lavale
14.02.2006

21.veebruaril saab näha Fine5 kaasaegse tantsu etendust "Panus" Kumu Kunstimuuseumi auditooriumis. Kumu auditoorium on 246-kohaline etendusteks, kontserdiks, kinoks ja konverentsiks kohaldatud saal. Panus on esimene tantsuetendus Kumu auditooriumis.

Fine5 on kõik kevadised etendused otsustanud välja tuua Kumu laval. Esimesele etendusele kehtib eripakkumine, kus piletiga saab külastada ka muuseumi.
Selle aasta esimene pool annab ülevaate nii Fine5 uhiuutest kui vanematest töödest. Järgnev kahest lühietendusest koosnev õhtu on 12. ja 13.aprillil. “24 tundi” on Soome koregraafi Tommi Kitti lavastus ning “Two Trains” Tiina Olleski ja Rene Nõmmiku multimeedia projekt, mis saavutanud edu mitmetel festivalidel ja mida pole Eestis pikka aega näidatud.

9.mail esietendub Belgia tuntud koreograafi Matteo Molese etendus “Just”, mille järgmised mängimise korrad on 13. ja 16.mai.
“Liikuda uude suuremasse ja meie jaoks tundmatusse saali on suur risk, kuid loodame seeläbi jõuda senisest laiema publikuni” põhjendavad uue etenduskoha valikut Fine5 koreograaf-lavastajad Tiina Ollesk ja Rene Nõmmik.

“Panus” 21.veebruaril 2006 Kumu Kunstimuuseumi auditooriumis kell 18.00. Pilet 75.- (sisaldab muuseumi sissepääsu veebruarikuu jooksul), müügil Piletilevi müügikohtades.

Lisainfot saab ka: Kunstimuuseumi kodulehelt

X